ivan velev

Kırcaali Belediyesi Geçmiş Yıllara Kıyasla 2013 Yılında Yerel Vergilerden Yaklaşık 1 Milyon Leva Daha Fazla Gelir Elde Etti

Kırcaali Belediye Başkanı Yardımcısı İvan Velev: “Kırcaali Belediyesi, geçmiş yıllara kıyasla 2013 yılında yerel vergilerden yaklaşık 1 milyon Leva daha fazla gelir elde etti. Aynı zamanda beklenilen gelir planı da yerine getirilmiştir, belediye bütçesine girmesi beklenen 7 940 000 levaydı, gelirler ise 8 129 535 leva oldu. Bu da %102 oranındadır” diye açıkladı.

Verilere göre en yüksek gelir emlak vergisinden elde edilmiştir, beklenilen 1 500 000 leva rakamına kıyasla elde edilen gelir 1 604 442 leva olmuştur.2012 yılına kıyasla ise 135 383 leva değerinde artış gözlemlenmektedir. Emlak vergisinden başka yüksek rakamlar elde edilen gelirler arasında, %104 oranı ile patent vergisi ve %102 oranı ile araç vergileri yer almaktadır.

ivan velev

Yerel vergi gelirlerinin bu yüksek oranlarının sebebi Kırcaali Belediyesi Tarafından düzenlenen faaliyetlerdir. Belediye Başkanı İvan Velev: “Belediyenin resmi sitesinde, vatandaşlara ödeme şekilleri, vergi miktarları, ödeme süreleri hakkında bilgi verdiğimiz “Yerel Gelir” bölümü oluşturduk. EasyPay ve ePay kasalarında farklı ödeme usulleri ve fırsatları oluşturduk. Ödeme süresini aşan vatandaşlara bildiriler gönderiyoruz. İşverenler kurumlarıyla görüşmeler düzenleyerek şirketlerin borçları hakkında bilgiler verdik. Tüm bu faaliyetler etkisini gösterdi ve gelirlerin beklenilen rakamlar üzerinde sonuçlar verdi” diye açıklama yaptı.

Belediye başkanı yardımcısının belirttiklerine göre, maalesef her yerde olduğu gibi, Kırcaali’de de vergi borçları olan kimselerin olduğunu dile getirdi: “Böyle kişiler, vergi ve ücretlerini geciktirmeyen ve ödeyen vatandaşlara saygısızlık yapmaktadır. İşverenler kurumları ile yaptığımız görüşmeler ve gönderdiğimiz bildiriler sonrasında bu kimselerin vergi borçlarını ödemelerini umut ediyoruz. Çünkü bundan sonraki aşama, bu vergileri hukuki yollarla toplamaktır.”

Hari 99

Hari Atanasov’un Yeni Sergisi

Hari 99

9 Mayıs tarihinde, Kerim’in Evi’nde Kırcaalili ünlü Ressam Hari Atanasov, “Çakılı Çiviler Gibi” başlıklı sergisinin açılışını gerçekleştirecek. Sergide yer alacak eserler, müellifin üç yıllık çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Meslektaşları, arkadaşları ve sanatseverler önünde Hari Atanasov resim sanatındaki yeni arayışlarını ve resim dilini kullanım yönünü paylaşacak.

“Çakılı Çiviler Gibi” sergisinin açılışı 9 Mayıs /Cuma/ tarihinde, saat 18.00’de, Kerim’in Evi’nde gerçekleştirilecek.

GELECEĞİN ÖNEMİ

Hepimiz eğitim yıllarında belli başlı aşamalardan geçtikten sonra hayata atılmışızdır. Bu hepimiz için kaçınılmaz gerçektir. İlköğretim,Ortaöğretim ve üniversite gibi aşamaları tamamladıktan sonra eğitimle ilgili yapılacak her plan bitmiş olur. Bu evrelerin en önemli bölümü şüphesiz üniversitedir. Çünkü gelecek için son adım olarak nitelendirebileceğimiz üniversiteler hayatın ilk basamağı olarak da belirleyici bir konum özelliği taşımaktadır. Üniversiteler kamu ile çalışan yani devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler olarak da bilinen vakıf üniversiteleri olarak iki şekilde işlemektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında gerek popüler olması gerekse kaliteli eğitim anlayışı ile girne Amerikan üniversitesi son yıllarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Kıbrıs’ta tek ülkemizde de başlıca tercih noktası olan Girne Amerikan Üniversitesi sizleri de araştırmaya yönlendirmektedir. Üniversiteye bakıldığında eğitim kadrosu ve eğitim sisteminde üst seviyelere ulaşmış olan kalitesiyle eğitim sektörünün en kaliteli vakıf üniversiteleri arasında başlarda yer almaktadır. Bu üniversiteyi tercih eden bireyler için en kaliteli konaklayacak yerleri Kıbrıs’ta  yurt arama gibi hiçbir sorunu olmayan anlayışı ile hizmet vermektedir. Kıbrıs yurt konusunda da hiçbir sorun çıkmayacağının garantisini sizlere veren üniversitemiz tam bir eğitim yuvası olması ile bilinmektedir.

Geçmişin öğrencilerini geleceğin neferleri olarak bu hayata hazırlayan üniversite hayat atılma aşamasındaki görevini en iyi bir şekilde layıkıyla yerine getirmektedir. Sizlerde geleceğe daha güvenli ve daha emin adımlar atmasını istediğiniz kişileri Amerikan üniversitesi ile hayata yetiştirebilirsiniz.

Elo Boost Ne İşe Yarar?

Elo Boost oyundaki hesabınızın bir başkası tarafından yönetilerek oyunda yükselmenizi sağlayan yöntemdir. Dünyaca ünlü oyunları oynayan oyuncular kıyasıya rekabet içinde olduklarından bu yöntem de oldukça yayılmıştır. Türkiye’de Elo Boost yapılmaktadır. Elo boost Türkiye genelinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Elo Boost,  hesap paylaşımı kuralını çiğnediğinden dolayı yasal değildir. Buna rağmen çok fazla oyuncu tarafından kullanılmakta ve oldukça popüler bir yöntem olarak Elo Boost satışları yapılmaktadır. Elo boost ,League Of  Legends oynayanların çok sık kullandığı bir yöntemdir. Overwatch oyununda da sıklıkla kullanılmaktadır.

Overwatch Boost Hesap Yükseltme

Overwatch’ta hesap yükseltme Overwatch Boost ile yapılıyor. Başka bir oyuncu Overwatch hesabınızı kasarak yükseltiyor. Böylece takımlarda öne çıkan ve seviyesi yüksek bir oyuncu oluyorsunuz. Oyunda karakterinizin özellikleri ve seviyenizi yükselterek lig atlamış oluyorsunuz. Tabi bu yolla oyunda ilerleyen çok kişi bulunmakla beraber, kural dışı bir uygulama olmasından dolayı yasal sayılmıyor. Özellikle e spor karşılaşmalarında buna dikkat ediliyor.

Hesabınızı yükseltmek için Elo Boost yöntemine baş vurabilirsiniz. Kısa sürede ve hızlı bir şekilde oyunda ilerlemek için akla gelen ilk yöntemdir. Elo boost satışları paketler halinde yapılmaktadır. Hedefinizdeki paketi seçerek kısa sürede hedefinize ulaşabilirsiniz. Türkiye’de de Elo Boost satışları yapılmaktadır. İyi oyuncular hesabınız ile oyunda ilerleyerek, yani karakterinizi kasarak. belli bir ücret karşılığında yükseltmektedir.

Online Alışveriş Siteleri

Yeni nesil teknoloji internet, artık her ürünü kolay bir şekilde bulabilmemizi sağlamaktadır. Hiçbir ürünün yoksunluğunun yaşanmaması ve dilediğiniz bütçe ile istediğiniz alışveriş yapmanıza imkan sağlayan internet siteleri sayesinde tüm dünya akıllı telefon ya da bilgisayarların içinde.

Her gün milyonlarca insanın çeşitli online alışveriş siteleri aracılığı ile alışveriş yaptığı ve, alışverişe daha az zaman ayırmaya başladığı anlaşılmıştır. Saatlerce ne alacağım diye düşünmek yerine, alışveriş sitelerinin kategorileri arasından istenilen ürünlere ulaşmak mümkün olmakta ve özel günler için de özel alışveriş siteleri hediye bulucu konumunda çalışmaktadır.

Online alışveriş sayesinde siz de dilediğiniz ürünü, dünyanın neresinde olursanız olun satın alabilirsiniz.

Giyim ve Aksesuar Alışverişi

Her geçen gün bir yenisi eklenen online alışveriş sitelerinin yanı sıra, annenize, babanıza ya da sevgiliye hediye alabileceğiniz kategoriler de alışverişinizi kolay hale gelebilirsiniz.

Alışverişe ayrılan zamanı önemli bir oranda azaltan internet, size alternatif markalar konusunda da destek olmaktadır.

Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyon ürünlerinin de birbirinden zengin çeşitler ve uygun fiyatlarla bulunduğu online alışveriş siteleri, size ciddi ölçüde zaman kazandırmakta ve eviniz için en güzel ürünleri bulmanızı sağlamaktadır.

Beyaz eşya alışverişi ya da dekoratif ürünler konusunda destek alabileceğiniz internet sitelerine güvenilir olan markalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz ve kredi kartınıza bağlı sanal kartınızla alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Alış Verişin Yeni Adresi: Sanal Market Alışverişi

Günümüzde internet her türlü ihtiyacımızı karşıladığımız çeşitli alanlar sunuyor. Sanal market alış verişi de bu imkânlardan bir tanesi. Artık zamanımızı çalan ve yorucu olan market alışverişlerini sanal marketler ile çok daha kolay yapabiliyoruz. Sanal market alışverişi ile evinizden hiç çıkmadan, sanal marketlerde gezinerek istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Sanal marketlerde, istediğiniz tüm ürünleri bulabilir, sepetinize ekleyebilir ve kapınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Günümüzde tüm büyük market markalarının sanal market uygulaması bulunmaktadır. Marketlerde olan tüm ürünler tıpkı raflarda durduğu gibi sanal marketlerde karşınızda durmaktadır.

Sanal Market Alışverişi Nasıl Yapılır?

Sanal market alışverişi yaparken dilediğiniz marketin internet sitesine girerek sanal mağazalarından alış veriş yapabilirsiniz. Online market alış verişi yaparken, sepetinize ürünleri ekleyerek, ödeme seçeneklerinden ödemenizi yapar ve adresinizi girerek ürünlerin adresinize gelmesini sağlarsınız.

Bilgisayar başından, marketlerin internet sitelerine girerek kolayca alış veriş yapabilirsiniz. Kredi kartı yerine sanal kart kullanarak alış verişlerinizi güvenli hale getirebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri tıklayarak sepete atın, ödemenizi yapın ve siparişinizin evinize gelmesini bekleyin.

Sanal Market Alışverişte Kolaylık

Sanal marketler sayesinde market alışverişi artık çok kolay. Bilgisayarınızın başından dilediğiniz ürünleri sanal marketlerden seçerek alış veriş yapabilirsiniz. Marketlerin sanal market uygulamalarındaki kampanyalarından yararlanarak çok daha uygun fiyatlara dilediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Sanal marketler alışverişin en kolay halini sunuyor.

 

 

İNDİRİM DÜNYASI

Hepimiz alışveriş yapma ihtiyacı duymaktayız. Bunun nedenleri arasında insanların bitmek bilmeyen belki de bitmemesi gereken ihtiyaçlarıdır. Fakat alışveriş konusunda dünya üzerindeki bir çok insanın farklı manteliteleri veya bakış açıları bulunmaktadır. Kimileri fazla fazla paralar verip belli başlı mağazalarda alışveriş ihtiyacını karşılarken kimileri ise verdiği parayı hesap edip internet yani web dünyası aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirmektedir. İndirimli ürünler konusunda bin bir alışverişveriş sitesi içerisinde hemen hemen en sık kampanyaları uygulamakta olan sitemiz ürünlerinin kalitesi konusunda da kendini ispatlamış durumdadır.

Gün geçtikçe bu sektörde kendine yer edinmek isteyen bir çok insan kalitesiz ürünler ve hediyelik eşyalar konusundaki değer bile verilmemesi gereken ürünleri satması bu sektörde yıllardan beri var olan bizim gibi kitlelere olumsuz bakış açısı yönelmesine neden olmuştur. Güvenilir hizmeti ve kaliteli ürünler konusundaki muhteşem eserleriyle adından sıkça söz ettimeyi başaran sitemiz siz değerli müşterilerimizi günün her anında alışverişe beklemektedir.

Özellikle erkek bireyler için erkek bireylerin kullanabileceği kısıtlı sayıda aksesuar ürünlerinin başında tespih modellerimizi gözleri doldurmaktadır. Modellerimizi görenin bir daha kolay kolay vazgeçemediği kesme ve yuvarlak tespih taneli modellerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sizlerde kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve eşsiz ürünlerimizi kullanmak istiyorsanız günün her anında aktif olan sitemizi ziyaret ederek siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Antiklopedi.Net

İnsan yaşamı insanlar için oldukça önemli olduğu gibi sağlıklı yaşama önem verilmesi de bir o kadar düşük bir unsur olmaktadır. Fakat sağlıklı yaşama sahip olmak ve formda olmak herkesin hayali olmaktadır. Sağlıklı yaşam isteyenlerin ve çaba gösterenlerin sayısını artırmak için http://Antiklopedi.net sitesi kurulmuştur.

Bu site içerisinde sağlıklı beslenme, sağlıklı diyet yapma, cilt bakımı, yüz bakımı, spor yaşamı ve daha birçok yararlı konu hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerden yararlanmak ve hayata geçirmek isteyenlerin bu siteyi ziyaret etmesi beklenmektedir.

Metin 2 Çar İsimleri

Metin 2, günümüzde birçok gencin oynadığı ve sevip eğlendiği bir oyun çeşidi olmaktadır. Genellikle oyun içerisinde kullanılan takma isimler bulunmaktadır ve bu isimlere çar adı verilmektedir, Metin 2 çar isimleri birbirinden değişik başlıklar altında sunulmaktadır.

Birçok oyuncunun kendine özel, farklı çar isimleri bulunmaktadır. Örneğin, Oliver, Darknes, DarkBaron, TyPoon gibi birçok kendine has isim bulunmaktadır. Bu isimlerle kullanıcılar kendi arkadaşlarını rahatlıkla seçip online oyun keyfine varabilmektedirler.

Astım Hastalığı Belirtileri

Astım hastalığı günümüzde sıkça rastlanılan bir solunum hastalığı olmaktadır. Diğer solunum hastalıkları ile neredeyse aynı belirtilere sahip olup bir tane özel bir belirtisi bulunmaktadır.

Gece uykudan uyandıracak şekilde yüksek olan kuru bir öksürük astım hastalığı belirtileri arasında en çok bilinenidir.Bu hastalıktan korunmak için diğer hastalıklar gibi erken teşhis önemli bir yer tutmaktadır.

HD Yabancı Dizi Canlı İzle

Artık günümüzde en popüler dizi izleme tercihlerinden biri de internet ortamından yabancı dizileri takip etmek oldu. Özellikle yabancı dizilerin çok farklı, heyecanlı ve alışılmışın dışında kurgular ile karşımıza çıkarak klasik yerli dizilerin konularından bıkan kişiler için önemli bir eğlence kaynağı durumuna gelmiş durumda.

Ancak elbette yabancı dizileri her sitede aynı kalitede izleyebilmek mümkün olmamakta. Site tercihinizi yaparken en hızlı hizmet veren ve filmleri yüksek görüntü kalitesi ile sunan siteleri tercih etmeniz evde dizi keyfinizi ikiye katlayacak seçimlerden biri olacaktır.  Geniş bir yabancı dizi çeşitliğine sahip olan sitemizde hd yabancı dizi canlı izle seçeneği ile dizileri Avrupa ya da Amerika’da yayınlanırken eşzamanlı olarak izleyebilirsiniz. Bizce izleyebileceğiniz en iyi diziler The Walking Dead, The Blacklist, Blindspot, Girls, The Originals, Vikings ve Teen Wolf dizileridir.

Kesintisiz Yabancı Dizi Keyfi

Dizi ya da filmleri online izlemenin en güzel yanı araya giren reklamların olmamasıdır. Ancak elbette izlediğiniz dizi sürekli takılıyor ya da takılmaması için diziyi partlar halinde izleyip 20 dakikada bir part değiştirmeniz gerekiyorsa tercih ettiğiniz sitenin çok geride kalmış olduğunu söyleyebiliriz.  Online kesintisiz yabancı dizi seyretmek istiyorsanız bunu ziyaretçilerine yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sunan sitemizi tercih edebilirsiniz.

Tek Part Yabancı Diziler

720p tek part yabancı diziler, part değiştirme derdini sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırmanın yanında çok sayıda video oynatma seçeneği ile sizlere sunuluyor. Bu yüzden DNS adreslerinizde kaynaklanan film izleyememe sorunlarınız da doğrudan çözümlenmiş oluyor. Dizilerimizi yüksek görüntü kalitesinde,  tercihinize göre Türkçe dublajlı ya da alt yazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Dalaman Airport Transfers Antalya Airport Transfers Bodrum Airport Transfers Mum